הצעת מחיר לניסור בטון

לקבלת הצעת מחיר לניסור בטון, פנו בטופס בקשת מחיר לניסור בטון  והשתדלו לרשום כמה שיותר פרטים כמו : מה צריך לנסר- קיר או רצפה ? אורך הניסור במטרים ? האם ישנה גישה ברגל למקום החיתוך של הבטון ?

מחירון דוגמה :

ניסור קיר בטון לפי אורך מטר כ 150 שח – אבל אם זה קיר סטנדרטי, בעובי 20 סמ רגיל כמו בכל בית.

  • אם הקיר רחב/עבה יותר שטח הניסור גדול יותר – וכך גם המחיר.
  • אם זה קיר בגובה נניח של 8 מטר מחוץ למבנה- אז ישנה תוספת עלות משמעותית עבור בניית פיגום או הפעלת רמפה – במה מתרוממת. גם עלות הפינויי של תהיה שונה.
  • אם זה קיר במרתף, שם צריך להכניס זרוע של מנוף ארוכה מבחוץ לפנות את גושי הבטון – המחיר משתנה.
  • בקיצור ישנם הרבה גורמים ואילוצים טכניים באתר העבודה שמצריכים בדיקה מדוקדקת.

ניסור בטון הוא חלק מהותי בכל פרויקט בנייה, שכן הוא עוזר ליצור את הצורות והגדלים הרצויים למבני הבטון. עלות חיתוך הבטון תלויה במספר גורמים, כגון גודל הפרויקט, סוג המסור בו נעשה שימוש ומורכבות העבודה. באופן כללי, עלות עבודה רגילה יכולה לנוע בין 150 ל-250 שח ואף יותר. עם זאת, פרוייקטים גדולים ומורכבים יותר עשויים לדרוש ציוד מיוחד ועלויות עבודה גבוהות יותר. חשוב לציין שכאשר מזמינים קבלן לשירותי ניסור בטון, תמיד כדאי לבקש הערכה לפני חתימה על חוזים כלשהם.

לפניכם רק דוגמאות של מחירי ניסור בטון. יש לקחת בחשבון כמות מטרים לניסור, וכן שימוש בציוד הנדסי לפינויי. המחירים הם החל מסכום נקוב ותלויי בכמה משתנים.

קבלת הצעת מחיר לניסור בטון : שלחו ובקשת הצעת המחיר תגיע לכמה חברות. התגובנה הינה מהירה. הצעת המחיר ללא תשלום וללא התחייבות מצדכם. בכל חברה ראש צוות או מנהל פרוייקט ייבחן את הבקשה וייצור עמכם קשר מיידי כולל מחיר. לא מתחרים בשיפוצניקים חאפרים עם  הצעת מחיר נמוכה. אנו לא מתחרים בחברות שיפוצים לא מקצועיות, אשר להן רקע  ומיומנות בשיפוץ דירות ומבנים. לרוב השיפוצניקים אין ידע וניסיון  בהריסת מבנים וחיתוך בבטון. אנו ממליצים לבדוק ולוודא שאת הפרוייקט המוצע לא ייבצע שיפוצניק חאפר, וישנם לא מעט שאין להם אפילו הסמכה להיות קבלן שיפוצים. כבר שמענו על קבלן ריצוף שניסה לחתוך בטון עם מסור מושאל. הנזק היה רב. בדקו עם לקוחות מאומתים שלהם, שוחחו עימם ונסו לדלות כמה שיותר מידע על המקצועיות, ההליך והתוצאה שקיבלו.

הצעת מחיר לניסור בטון משיפוצניק : בענף השיפוצים יש לא מעט שיפוצניקים, שאפילו עובדים לא מטעם חברה – אלה עצמאיים. הם מעסיקים עובדי כפיים מזדמנים, שכניראה מעולם לא עברו הכשרה של ניסור בטון או קידוח בבטון עבה. חלקם במזומן ללא ציוד מיוחד, ללא ניסיון או ידע וברור שלא באופן מקצועי.  נתקלנו פעם בטייח אשר הפעיל מסור ניסור בטון ללא כל ניסיון, ובאופן חובבני. ללא ציוד בטיחות וכמובן שהנזק שגרם – נאמד בעשרות אלפי שח. לא נעים לגלות מבנה שאיבד את יציבותו, בגלל פגיעה בשלד על ידי פועל מטעם קבלן הטיח. – המלצה…תתרחקו מחאפרים ותמנעו נזק למבנה.

חישוב מחיר ניסור בטון : העלות הכוללת של כל פרוייקט מכילה עלות הפעלה כלכלית של כמה גורמים יחד. המחיר אמור לכלול הגעה למקום עם צוות מיומן ומנוסה. בראש כל צוות ישנו מנהל פרוייקט מקצועי עם ניסיון שצבר במשך שנים רבות. הניסור מבוצע עם מסורים ומכונת ניסור עם כבל יהלום מיוחדת. במקרים רבים החברות ישתמשו בהזנת חשמל תלת פאזי, לעיתים גנרטור משלהם. ברשותם כלי עבודה מיוחדים וציוד הנדסי לפינויי הפסולת. הצעת המחיר לניסור הבטון כוללת ציוד ומכונות ניסור, לעיתים גנרטור, עלות הניסור, ועלות פינויי פסולת הבטון שחתכו. שימו לב – אם יש לכם כבר מיכל אשפה שהזמנתם, ואתם מטפלים בפינויי ציינו זאת בבקשה.

 מחירי ניסור בטון הוגנים
המחיר עבור אדם פרטי או קבלן מבצע פרוייקט, אמור להיות שווה מבחינת הוגנות. גם אם אתה אדם פרטי המעוניין במחיר ניסור בטון הוגן לפתח בקיר ממ"ד בבית. תמיד יהיה מי שינסו לנצל את חוסר ההבנה והידע שלך כלקוח פרטי. לכן כל פניה לקבל העלות לביצוע הניסור מופצת לכמה חברות מובילות בענף.
 
חברת ניסור וקידוח בטון נוספות – המשתתפות במתן מחירי עלות ניסור בטון וקידוח :
 ניסור בטון ש ר  קיימת מעל 25 שנים, נחשבת אחת המובילות בענף עם צוותים בכל רחבי הארץ. חברה גדולה עם כמה צוותים מספקת שירות ניסור בטון וקידוח מקצועי בכל ישראל. שימוש במסורי יהלום או כבל יהלום לכל סוג בטון.
ניסור בטון ישראל חברה לניסור בטון בכל רחבי ישראל. ציוד ניסור בטון כגון מסורי יהלום לבטון עגולים, כבל יהלום וכדומה. שירות ניסור מקצועי כולל קידוח בבטון.
  
  • חברות נוספות המעוניינות להשתתפות בקבלת הצעות מחיר הוגנות לפי מדיניות אתר ועמידה בכללים – פנו אלינו

0 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *